Drobečková navigace

PROFIL FIRMY > AKTUALITY

  AKTUALITY

------------------------------ Aktuality z oboru Nástroje - nářadí ----------------------------------------------

Vrták X5L SDS-plus: Prúlom v produktivitě!

Firma HAWERA (D) vyvinula a uvedla na světový trh nový příklepový vrták X5L SDS plus s inovovanou, robustní, celotvrdokovovou hlavou, která je odolná vůči opotřebení, umožňuje rychlý postup vrtání a rozměrově přesné otvory. Hlava má čtyřbřitou geometrii se speciálním tvarem řerných hran, kónický středový hrot, inovační značku opotřebení pro kontrolu přesnosti otvorů a nové difusní spojení s tělem vrtáku. Tělo má novou geometrii a povrch spirály odolný větší energii příklepu. Výsledek - více děr jedním nástrojem, optimální vedení v otvoru i při vrtání skrz armaturu, vyšší efektivita práce, bezpečné a přesné kotvení. Doporučuje se zejména pro opracování nejtvrdšího betonu, betonu s armováním, zdiva a přírodního kamene.

Hlava vrtáku X5L SDS-plusPříklepový vrták X5L SDS-plus                                           Průměr 5 -12 mm                                                                     Délka (pracovní/celková) 50/110 - 400/465 mm                          K odběru u nás !!!
Obj.č. 265051 - 265101

 

  

Diamantové vrtáky a děrovky XH Ceramics ? Mistr na obklady a dlažby !

Firma HAWERA (D) úspěšně vyvinula a uvedla na trh  zcela nové diamantové vrtáky a děrovky XH Ceramics, představující nový standard pro práci s obklady a obzvláště tvrdou dlažbou. Pro rychlé a přesné otvory pro hmoždinky jsou určeny trubkové diamantové vrtáky XH Ceramics o prům. 5 -14 mm s postranním otvorem pro odstranění odvrtaného jádra. Pro čisté průchody trubek bez vložkování jsou určeny diamantové děrovky XH Ceramics o prům.19 - 83 mm s odpovídající středící pomůckou a tlakovou lahví na chladící kapalinu. Přednosti jsou značné: Úzké řezné segmenty osazené diamanty umožňují přesné, čisté a rychlé vrtání bez prasklin či odštěpků u hran otvorů. Se středícím nástrojem budou otvory přesně tam, kde mají být. Chladící kapalina zajišťuje čisté vyvrtání otvorů, zvyšuje efektivitu vrtání a prodlužuje životnost nástrojů. Doporučují se všude tam, kde se montuje vybavení, armatury a viditelné rozvody až po pokládce obkladů a dlažeb. Jsou ideální pro obkladače, instalatéry, topenáře, elektrikáře, zámečníky a truhláře.

 

 

 

 

 

 

Diamantové vrtáky - průměr 5 -14 mm. Diamantové děrovky - průměr 19 - 83 mm.          Středící nástroje na diamantové vrtáky, na diamantové děrovky.                                         Tlaková láhev na chladící kapalinu.                                                                                          Adaptéry SDS-plus i šestihrany na uchycení do nástrojové hlavice vrtaček.                                    K odběru u nás !!!                                                                                                                                    Obj.č. 265221 - 265248

------------------------------------------- Aktuality z oboru OOPP--------------------------------------------------

Trekingová obuv ISLAND GOTEX ®  - šlágr sezóny 2010

Firma BRAZIMPORT (CZ) jako jedna z prvních uvedla na náš vnitřní trh novinku v oblasti obuvi trekkingové, ale současně i pro potřeby OOPP. Jedná se o výrobek nesoucí českou obchodní značku ISLAND GOTEX ®. Obuv je klasifikována jako kotníková celokožená - trekkingová, materiál: svršek z velmi kvalitní nubukové kůže Crazy Horse s voděodolnou membránou GO-TEX, podšívka z textilního materiálu s výstelkou, celogumová podešev. Obuv je prvotně určena pro trekking, současně však splňuje požadavky obuvi pracovní - tedy jako OOPP dle normy EN ISO 20347. Vzhledem k použitým materiálům, vysoké kvalitě zpracování a velmi příznivé ceně se tato obuv okamžitě stala šlágrem sezóny 2010.

Trekkingová a OOPP obuv  ISLAND GOTEX®                   Velikost 4 -12.                                                                                  K odběru u nás !!!                                                                          Obj.č. 0498-VV

 

 

 

 

------------------------------------------- Aktuality z oboru doplňků ----------------------------------------------

Ideální autodoplněk i OOPP - digitální altest TESTER CA2000

Firma BRAZIMPORT (CZ) uvádí na český trh novinku v oblasti autodoplňků, ale i OOPP. Jde o zcela nový, plně digitální altest TESTER CA2000, určený k tzv. kontaktnímu měření úrovně alkoholu v dechu. Přístroj detekuje alkohol v rozsahu 0,0 - 4,0‰, je osazen barevným digitálním displejem a zvukovým indikátorem měření. Jako příslušenství se standardně dodává pouzdro, 5 ks náustků, 9V baterie, autoadapter a řemínek. Samostatně se dodávají další náustky v 50 ks balení. Přístroj je certifikován pro používání v rámci EU.

Altest TESTER CA 2000                                                         K odběru u nás !!!                                                            Obj.č.2801-24                                                                

Náhradní náustky k altestu (balení 50 ks)                               K odběru u nás !!!                                                               Obj.č.2802-01

 

 

 

 

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI

Vítejte na nově zpracovaných stránkách společnosti BRAZIMPORT. Věříme, že tento krok přispěje k Vaší spokojenosti a snazší orientaci při výběru zboží.

Simply Best.jpg

AVÍZO

Na záložce AKTUALITY:

*Příklepový vrták X5L SDSplus - průlom v produktivitě!

*Diamantové vrtáky a děrovky XH Ceramics - mistr na obklady a dlažby!

*Trekingová obuv ISLAND GOTEX - šlágr sezony 2010!

*digitální altest TESTER - ideální autodoplněk i OOPP

ZPROSTŘEDKUJEME

Komplexní dodávku stavebních prací v oblasti inženýrských, pozemních, podzemních, báňských a ekologických staveb.

radove-rodinne-domy.jpg

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Růže.jpg

NAJDETE NÁS

50° 7' 8.4" N
14° 37' 0.5" E

mapka_cr.gif

SNIŽUJEME VAŠE RIZIKA

OOPP.jpg

ZVYŠUJEME VAŠI JISTOTU

OOPP2.jpg

CHRÁNÍME VÁŠ STANDARD

OOPP3.jpg

Návštěvnost stránek

089583
Zapati_BRAZ