Drobečková navigace

PROFIL FIRMY > NABÍDKA

 NABÍDKA  

Hawera - Katalog viz www.hawera.com/hawocs-cz/
Německý a přední evropský výrobce kompletního sortimentu nástrojů a příslušenství pro vrtání a dělení kovu, dřeva, ostatních přírodních a stavebních materiálů. Naleznete zde rozsáhlou nabídku příklepových vrtáků do betonu a zdiva se všemi běžně používanými typy úchytů, dále pak vrtáky do kovu v několika provedeních, vrtáky do dřeva, HSS-BiM děrovací pily, pilové plátky do přímočarých pil a pil ocasek a v neposlední řadě pilové kotouče.

Cedima - Katalog viz www.cedima.eu/produkte.html
Německý výrobce diamantových řezacích kotoučů pro řezání běžných stavebních materiálů jako jsou betony, armované betony, asfalty, dlažby a přírodní kámen. Naleznete zde všechny běžně používané rozměry kotoučů (115-500 mm) a středových otvorů. Dále jsme rozšířili sortiment výrobků CEDIMA o diamantové vrtací korunky a brusné hrnce, řezače spár a stolové pily. Na vrtací korunky je zajištěna servisní renovace diamantových segmentů. Na stroje zabezpečujeme záruční i pozáruční servis u výrobce.

Sonnenflex - Katalog viz www.sonnenflex.de/
Německý výrobce nabízí řezné a brusné kotouče do úhlových brusek pro řezání a broušení kovu a kamene. Tyto výrobky jsou dodávány v několika řadách dle náročnosti aplikace. V sortimentu jsou postupně řazeny řezné i brusné kotouče v různých sílách - tloušťkách, čímž lze zvolit ideální kotouč pro přesnou aplikaci.

Osborn International - Katalog viz www.osborn.de/czech/
Německý výrobce nabízí široký sortiment technických kartáčů pro povrchovou úpravu. Tyto kartáče jsou vyráběny v několika modifikacích – radiální, hrncové, ruční, válcové - za použití několika variant provedení vlákna či drátu (ocel, nerez, nylon...). V nabídce firmy Osborn naleznete i mikrokartáče, hrotovací kartáče či jiná speciální provedení. Dle požadavků lze nabídnout i kartáče nestandardních rozměrů, délek či vláken.

Wera - Katalog viz www-de.wera.de/catalog-cz.html
Německý a přední evropský výrobce šroubováků a šroubovacích nástavců. V nabídce naleznete běžné typy šroubováků v různých provedeních rukojetí, izolované šroubováky či mikrošroubováky. Velmi obsáhlá je též nabídka šroubovacích nástavců pro různé typy hlav šroubů. Nástavce jsou dodávány v běžných rozměrech úchytů a v několika kvalitách zpracování. Součástí  sortimentu jsou dále inbusové a momentové klíče, kombinované šroubovací nástavce, paličky a úhlové ráčny.

Bessey - Katalog viz www.bessey.de/catalogue/catalogue.do
Německý a přední evropský výrobce nabízí široký sortiment upínacích nástrojů a nůžek na plech. Firma Bessey vždy kladla na první místo požadavek kvality, kterou zajišťuje nejmodernějšími zkušebními metodami. Základními nástroji jsou svěrky, které se používají prakticky univerzálně v každé oblasti. V programu také naleznete speciální upínací nástroje pro specifické oblasti použití.

Trutek - Katalog viz www.trutek.uk.com
Britský výrobce kotevní techniky s celosvětovou působností. Do výrobního programu jsou zařazeny všechny běžně používané typy kotev, jako jsou kotvy průchozí, vysoko pevnostní, narážecí, plastové tak i chemické (ampule nebo kartuše). Všechny uvedené typy kotev jsou vyráběny v mnoha průměrech a délkách, což umožňuje uživateli přesný výběr pro danou aplikaci. Standardně jsou dodávány kotvy v pozinkovaném povedení, ale na objednávku je možné dodat i nerezové či galvanizované provedení.

Allfa Duebel - Katalog viz 2375.de.all-biz.info/cs/
Německý výrobce kotevní techniky. V nabídce naleznete všechny běžně používané typy kotev, mimo to kotvy zateplovací, okenní i např. bazénové, plastové hmoždinky, plastová síťovaná pouzdra aj. Všechny uvedené typy kotev jsou vyráběny v mnoha průměrech a délkách, což umožňuje uživateli přesný výběr pro danou aplikaci. Standardně jsou dodávány kotvy v pozinkovaném povedení, ale na objednávku je možné dodat i nerezové či galvanizované provedení.

Panasonic - Katalog viz www.powertools.panasonic.de
Japonský a přední světový výrobce akumulátorového nářadí. Do sortimentu jsou zařazeny vysoce kvalitní stroje jako jsou akumulátorové šroubováky, utahováky, pily na kov a sklo, pistole na kartuše a jiné, běžně používané akumulátorové nářadí ve stavebnictví, dále akumulátorové baterie a nabíječe. Na tyto výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Duss - Katalog viz www.duss.de/de/index.php/
Německý výrobce vrtacích a bouracích kladiv špičkové kvality. Kladiva se vyznačují velmi dlouhou životností, minimální poruchovostí a velmi precizním a kvalitním zpracováním celého hnacího ústrojí. Samozřejmostí je dodávka veškerého příslušenství a záruční i pozáruční servis pro tyto výrobky. Ve spolupráci s firmou DUSS byla prodloužena záruční doba na všechna kladiva prodaná firmou Václav Ditrych - BRAZIMPORT na 3 roky, při dodržení pravidelných servisních prohlídek 1x za rok.

Hiretech - Katalog viz www.hiretech.biz/
Prostřednictvím této britské firmy dodáváme na trh válcové, kotoučové a rohové brusky na parkety a veškeré příslušenství spojené s tímto broušením - brusné papíry a plátna různé zrnitosti, látkové a papírové pytlíky na odsávaný odpad. V omezeném množství je dodáván úzký sortiment náhradních dílů - uhlíky, šroubky, ozubené řemeny, plastové kryty apod. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu.

Pyros - Katalog viz www.pyros-po.cz/hydranty.php
Česká společnost zaměřená na komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, nakládání s chemickými látkami, přípravky a odpady. Výše uvedené činnosti si společnost Pyros zabezpečuje vlastními specialisty. Součástí činnosti společnosti je však i výrobní program, zaměřený na výrobu hadicových navijáků a hydrantových systémů, normovaných dle ČSN. Ty jsou i naším prostředníctvím dodávány na vnitřní trh.

Brazimport - Katalog viz Katalog OOPP (výběr)
Náš vlastní český velkoobchod s osobními ochrannými prostředky a pomůckami, zajišťujícími bezpečnost a ochranu zdraví při práci (oděvy, obuv, rukavice, ochranné pomůcky, bezpečnost při práci ve výškách, doplňky) a dále s drogerií a  úklidovými prostředky. Vybrané oděvní součástky ze sortimentu OOPP Vám můžeme na zakázku ušít na míru. Na veškeré oděvní součástky máme zajištěn profesionální firemní potisk.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

                                                                   Poznámka:

Jestliže loading katalogových webových stránek neproběhl úspěšně, zadejte příslušné adresy ručně přímo do adresářového okna panelu nástrojů Vašeho internetového prohlížeče.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI

Vítejte na nově zpracovaných stránkách společnosti BRAZIMPORT. Věříme, že tento krok přispěje k Vaší spokojenosti a snazší orientaci při výběru zboží.

Simply Best.jpg

AVÍZO

Na záložce AKTUALITY:

*Příklepový vrták X5L SDSplus - průlom v produktivitě!

*Diamantové vrtáky a děrovky XH Ceramics - mistr na obklady a dlažby!

*Trekingová obuv ISLAND GOTEX - šlágr sezony 2010!

*digitální altest TESTER - ideální autodoplněk i OOPP

ZPROSTŘEDKUJEME

Komplexní dodávku stavebních prací v oblasti inženýrských, pozemních, podzemních, báňských a ekologických staveb.

radove-rodinne-domy.jpg

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Růže.jpg

NAJDETE NÁS

50° 7' 8.4" N
14° 37' 0.5" E

mapka_cr.gif

SNIŽUJEME VAŠE RIZIKA

OOPP.jpg

ZVYŠUJEME VAŠI JISTOTU

OOPP2.jpg

CHRÁNÍME VÁŠ STANDARD

OOPP3.jpg

Návštěvnost stránek

089583
Zapati_BRAZ